SZUKAJ  

czwartek,
18 lipca 2019 r.
Wynajem sal szkoleniowychOrganizujesz spotkanie biznesowe lub konferencje wymagające odpowiedniej oprawy, szukasz odpowiedniej sali konferencyjnej czy sali szkoleniowej?

Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o.  zaproponuje Ci sale dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Profesjonalne sale konferencyjne, szkoleniowe i komputerowe:

 • Dostępne na godziny, pół dnia lub cały dzień

 • Profesjonalne wsparcie ze strony naszego pracownika

 • Oferta dostosowana do potrzeb klienta

 • Zapewniamy wszystko co potrzebne do kompleksowej organizacji szkoleń, konferencji lub spotkań biznesowych

Przestronne, dobrze oświetlone, doskonale wyposażone sale nadają się idealnie do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy paneli dyskusyjnych. Projektory multimedialne, elektrycznie opuszczane ekrany oraz nagłośnienie pomogą profesjonalnie przeprowadzić spotkanie/szkolenie.

Kompleks Centrum Przedsiębiorczości i Aktywizacji Zawodowej mieści się w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Sandomierskiej 26a. Budynki znajdują się w pobliżu głównego węzła komunikacji w mieście, co sprawia, że są miejscem łatwo dostępnym. Teren obiektu jest ogrodzony i zagospodarowany. Na posesji znajdują się nieodpłatne miejsca parkingowe. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do Państwa dyspozycji w obiektach Centrum Przedsiębiorczości i Aktywizacji Zawodowej oddajemy:

 • Sale konferencyjne – dwie klimatyzowane sale o powierzchni 120 i 55 metrów kw. Idealnie nadające się do organizacji szkoleń, spotkań czy konferencji. Wyposażone w sprzęt multimedialny, flipchart, sprzęt nagłaśniający. Posiadają dostęp do Internetu

 • Pracownie komputerowe – sale wyposażone w 10, 15 lub 20 stanowisk komputerowych oraz dostęp do Internetu. Wyposażone w nowoczesne oprogramowanie, świetnie nadają się do prowadzenia szkoleń z zakresu księgowości, kadr, informatyki

 • Sala szkoleniowa - sala o powierzchni ok. 25 metrów kwadratowych idealna do prowadzenia szkoleń, w szczególności językowych i minikonferencji. Wyposażona w tablicę multimedialną, flipchart, posiada dostęp do Internetu.

 • Sale warsztatowe – sale o powierzchni ok. 20 metrów kwadratowych przystosowane do organizacji spotkań lub warsztatów, w których udział bierze 10-12 osób. Mogą być wyposażone w sprzęt multimedialny, flipchart, sprzęt nagłaśniający. Posiadają dostęp do Internetu

Serdecznie zapraszamy!
Dodatkowe informacje, cennik oraz rezerwacje pod nr tel. 41 248 03 70 lub mail: lipiec@arl.ostrowiec.pl.

Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 70 w Ostrowcu Św., znajduje się w samym centrum miasta, wzdłuż głównej ulicy Ostrowca Św.
Do Państwa dyspozycji w obiektach Centrum Aktywności Obywatelskiej oddajemy:

 • Sala konferencyjna niebieska o powierzchni 100 metrów kw. Idealnie nadająca się do organizacji szkoleń, spotkań czy konferencji. Wyposażone w sprzęt multimedialny, flipchart, sprzęt nagłaśniający. Posiada dostęp do Internetu.
 • Sala szkoleniowa żółta o powierzchni 50 metrów kwadratowych idealna do prowadzenia szkoleń.
 • Sala gastronomiczna (weekendowo), stylowa, na imprezy około 40 metrów kwadratowych

Serdecznie zapraszamy!
Dodatkowe informacje, cennik oraz rezerwacje pod nr tel. 41 200 30 40
lub mail: jedlikowska@arl.ostrowiec.pl.


Formularz rezerwacji sali - doc.

Formularz rezerwacji sali - pdf.


Galeria zdjęćwstecz w góręzabawki