SZUKAJ  

poniedziałek,
22 października 2018 r.












Kontakt


Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o.
w Ostrowcu Świętokrzyskim


ul.Sandomierska 26A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

tel./fax: 41 248 03 70
arl@arl.ostrowiec.pl

Sąd Rejonowy w Kielcach Wydział X Krajowego Rejestru Sądowego Rejestru Przedsiębiorców, nr KRS 0000273357
Regon 291198077
NIP 661-20-54-183
Deutsche Bank S.A. nr 10 1910 1048 2303 9914 7736 0002
Kapitał zakładowy: 621 400,00 zł

 

ZARZĄD SPÓŁKI:

Prezes Spółki
Agnieszka Rogalińska
ul. Sandomierska 26A Ostrowiec Św.
tel. 41 248-03-70
e-mail: rogalinska@arl.ostrowiec.pl

Główny Księgowy/Prokurent
Joanna Kolasa
ul. Sandomierska 26A Ostrowiec Św.
tel. 41 248-03-70
e-mail: kolasa@arl.ostrowiec.pl
 

KONTAKT W SPRAWIE:

WYNAJMU LOKALI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ


Kierownik CPiAZ
Ryszard Lipiec
ul. Sandomierska 26A Ostrowiec Św.
tel. 41 248-03-70
e-mail: lipiec@arl.ostrowiec.pl

 

WSPARCIA PRZEDSIĘBIORCÓW

Janusz Nowak
ul. Sandomierska 26A Ostrowiec Św.
tel. 41 248-03-70
e-mail: nowak@arl.ostrowiec.pl

 

PROMOCJI, ORGANIZACJI SZKOLEŃ, WYNAJMU SAL W CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ


Starszy specjalista ds. organizacyjnych
Maciej Kozicki
ul. Sandomierska 26A Ostrowiec Św.
tel. 41 248 03 70
e-mail: kozicki@arl.ostrowiec.pl

WYNAJMU SAL W CENTRUM AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ UL. SIENKIEWICZA 70

Starszy specjalista ds. organizacyjnych
Aneta Jedlikowska
ul. Sienkiewicza 70 Ostrowiec Św.
tel. 41 200 30 40
e-mail: jedlikowska@arl.ostrowiec.pl

BARU MLECZNEGO CZWÓRKA UL. SIENKIEWICZA 70

Sprawy organizacyjne, cateringi, organizacja imprez
Aneta Jedlikowska
ul. Sienkiewicza 70 Ostrowiec Św.
tel. 41 200 30 40
e-mail: jedlikowska@arl.ostrowiec.pl

 

PUNKTÓW KONSULTACYJNYCH DS. NARKOMANII

Starszy specjalista ds. rozwoju zasobów ludzkich
Katarzyna Sobczyk
ul. Sienkiewicza 70 Ostrowiec Św.
tel. 41 200 30 14
e-mail: sobczyk@arl.ostrowiec.pl

 

PROJEKTÓW ORAZ WSIERANIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Starszy specjalista ds. rozwoju zasobów ludzkich
Sylwia Ojczymek-Mroczek
ul. Sienkiewicza 70 Ostrowiec Św.
tel. 41  200 30 14
e-mail: ojczymek_mroczek@arl.ostrowiec.pl

 

SEKRETARIAT

ul. Sandomierska 26A Ostrowiec Św.
tel. 41 248 03 70
arl@arl.ostrowiec.pl



wstecz w górę



zabawki